TC0325F4700T5H
MFR.Part #
TC0325F4700T5H
JLCPCB Part #
C517780
Description
167mW 470Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS