CQ1007J0391T4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
CQ1007J0391T4E
JLCPCB Part #
C2759544
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 390Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS