0603WAF8060T5E
MFR.Part #
0603WAF8060T5E
JLCPCB Part #
C23116
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 806Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS