ES0504F3904T5E
MFR.Part #
ES0504F3904T5E
JLCPCB Part #
C2773136
Description
-55℃~+155℃ 3.9MΩ 400V 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS