RC063M271LO10*20TD-4A3E
MFR.Part #
RC063M271LO10*20TD-4A3E
JLCPCB Part #
C2837914
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 20mm 270uF 5mm 63V ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS