RC100M220LO8*12TH-2A1E
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
RC100M220LO8*12TH-2A1E
JLCPCB Part #
C365802
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 12mm 2000hrs@105℃ 22uF 285mA@100kHz 3.5mm 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS