RG063M470LO8*12TA-1A1E
MFR.Part #
RG063M470LO8*12TA-1A1E
JLCPCB Part #
C365776
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
12mm 3.5mm 47uF 63V 7000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS