RC063M471LO13*20TH-2A1E
MFR.Part #
RC063M471LO13*20TH-2A1E
JLCPCB Part #
C357635
Package
Plugin,D13xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.52A@100kHz 13mm 20mm 3000hrs@105℃ 470uF 5mm 63V ±20% 插件,D13xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS