RG016M681LO10*16TA-1A1C
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
RG016M681LO10*16TA-1A1C
JLCPCB Part #
C2837882
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10mm 16V 16mm 680uF ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS