RC450M680LO18*26TH-2A1Et
MFR.Part #
RC450M680LO18*26TH-2A1Et
JLCPCB Part #
C507128
Package
Plugin,D18xL26mm
Description
-40℃~+105℃ 18mm 26mm 450V 5000hrs@105℃ 68uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL26mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS