RC025M470LO5*11TH-2A1E
MFR.Part #
RC025M470LO5*11TH-2A1E
JLCPCB Part #
C365801
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 160mA@100kHz 2000hrs@105℃ 25V 2mm 47uF 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS