BC016M331LO6.3*8L-1A4T
MFR.Part #
BC016M331LO6.3*8L-1A4T
JLCPCB Part #
C513941
Description
-55℃~+105℃ 16V 2.5mm 2000hrs@105℃ 330uF 6.3mm 8mm ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS