RC025M101LO6.3*11TH-2A1Et
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
RC025M101LO6.3*11TH-2A1Et
JLCPCB Part #
C22388855
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
100uF 11mm 25V 6.3mm ±20% Plugin,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS