RC050M220LO5*11TH-2A1E
MFR.Part #
RC050M220LO5*11TH-2A1E
JLCPCB Part #
C365780
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 170mA@100kHz 2000hrs@105℃ 22uF 2mm 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS