RC050M221LO10*16TH-2A1C
MFR.Part #
RC050M221LO10*16TH-2A1C
JLCPCB Part #
C2837898
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16mm 220uF 50V 5mm 820mA@100kHz ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS