RG050M331LO10*16TA-1A1E
MFR.Part #
RG050M331LO10*16TA-1A1E
JLCPCB Part #
C365771
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10mm 16mm 330uF 50V 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS