PCR1CPF102MCACLL50WP
MFR.Part #
PCR1CPF102MCACLL50WP
JLCPCB Part #
C2918341
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 10mm 12.5mm 16V Polymer ±20% 插件,D10xL12.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS