PCR0JEL271ME08FA20WP
MFR.Part #
PCR0JEL271ME08FA20WP
JLCPCB Part #
C2918267
Package
Plugin,D5xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 270uF 5mm 6.3V 8mm Polymer ±20% 插件,D5xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS