ECR1VPT101MLL063011
MFR.Part #
ECR1VPT101MLL063011
JLCPCB Part #
C190976
Package
Plugin,D6.3xL11.5mm
Description
100uF 11.5mm 2.5mm 2000hrs@85℃ 35V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS