PCR1EPK151MS09LL25WP
MFR.Part #
PCR1EPK151MS09LL25WP
JLCPCB Part #
C2918342
Package
Plugin,D5.5xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 150uF 25V 5.5mm 9mm Polymer ±20% 插件,D5.5xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS