ECR1VBK471MFA100020
MFR.Part #
ECR1VBK471MFA100020
JLCPCB Part #
C495097
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10mm 2000hrs@105℃ 20mm 340mΩ@120Hz 35V 470uF 5mm 825mA@100kHz ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS