3361P-1-502
Extended
Manufacturer
BOCHEN(Chengdu Guosheng Tech)
MFR.Part #
3361P-1-502
JLCPCB Part #
C2910021
Package
SMD,7x6.9mm
Description
500mW 5kΩ ±10% ±250ppm/℃ SMD,7x6.9mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS