3323P-1-203
Extended
Manufacturer
BOCHEN(Chengdu Guosheng Tech)
MFR.Part #
3323P-1-203
JLCPCB Part #
C125001
Package
Plugin
Description
20kΩ 500mW ±10% ±250ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS