3329H-1-102
Extended
Manufacturer
BOCHEN(Chengdu Guosheng Tech)
MFR.Part #
3329H-1-102
JLCPCB Part #
C125010
Description
1kΩ 500mW ±10% ±250ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS