WIW22S-20K
Extended
Manufacturer
BOCHEN(Chengdu Guosheng Tech)
MFR.Part #
WIW22S-20K
JLCPCB Part #
C440002
Package
Plugin
Description
20kΩ 500mW ±10% ±250ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS