3361P-1-105
Extended
Manufacturer
BOCHEN(Chengdu Guosheng Tech)
MFR.Part #
3361P-1-105
JLCPCB Part #
C2910028
Package
SMD,7x6.9mm
Description
1MΩ 500mW ±10% ±250ppm/℃ SMD,7x6.9mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS