L2P2185KT1B0240165085EOY
MFR.Part #
L2P2185KT1B0240165085EOY
JLCPCB Part #
C2894016
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1.8uF 275V Metallized Polyester ±10% 插件,P=22.5mm Film Capacitors ROHS