S13B3E222KA5B0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
S13B3E222KA5B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914868
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
13mm 2.2nF 3.5mm 3kV 7.5mm Y5P ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS