Q07B1D221KN0B0N0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
Q07B1D221KN0B0N0N0
JLCPCB Part #
C22437613
Package
Plugin,P=10mm
Description
220pF 500V Y1 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS