N06S1B560KN0B0S0N0
MFR.Part #
N06S1B560KN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C260728
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 2.5mm 5.5mm 56pF 5mm SL ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS