VT1A331ME077000CE0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
VT1A331ME077000CE0
JLCPCB Part #
C2840315
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 330uF 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS