KM1H102MI250A00CV0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
KM1H102MI250A00CV0
JLCPCB Part #
C190658
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
1000hrs@105℃ 1000uF 12.5mm 25mm 50V 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS