RL1C101MC110A00CV0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
RL1C101MC110A00CV0
JLCPCB Part #
C216290
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
100uF 11mm 125mA@120Hz 16V 2000hrs@105℃ 2mm 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS