GF1H471MG200A00CV016
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
GF1H471MG200A00CV016
JLCPCB Part #
C271282
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10mm 20mm 3000hrs@105℃ 470uF 50V 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS