VD1H101MF105000CE0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
VD1H101MF105000CE0
JLCPCB Part #
C189260
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-45℃~+105℃ 10.5mm 100uF 5000hrs@105℃ 50V 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS