ME400M2R2LO6.3*11A-1A3C
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
ME400M2R2LO6.3*11A-1A3C
JLCPCB Part #
C2837982
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-25℃~+105℃ 11mm 2.2uF 400V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS