RC010M471LO6.3*12TH-2A1E
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
RC010M471LO6.3*12TH-2A1E
JLCPCB Part #
C357630
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 12mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 470uF 560mA@100kHz 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS