BC7R5M501LO5.5*7L-1A4T
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
BC7R5M501LO5.5*7L-1A4T
JLCPCB Part #
C513939
Package
Plugin,D5.5xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5mm 2000hrs@105℃ 5.5mm 500uF 7.5V 7mm ±20% 插件,D5.5xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS