RC500M680LO18*36H-8A1C
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
RC500M680LO18*36H-8A1C
JLCPCB Part #
C2837992
Package
Plugin,D18xL36mm
Description
-40℃~+105℃ 18mm 36mm 500V 68uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL36mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS