RC050M2R2LO5*11D-1A3C
MFR.Part #
RC050M2R2LO5*11D-1A3C
JLCPCB Part #
C2837895
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 2.2uF 2mm 50V 5mm 90mA@100kHz ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS