RN73H2ATTD2231F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ATTD2231F25
JLCPCB Part #
C2517571
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.23kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS