1206W4F365KT5E
MFR.Part #
1206W4F365KT5E
JLCPCB Part #
C247495
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.65Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS