AS03W4J0470T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
AS03W4J0470T5E
JLCPCB Part #
C560455
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47Ω 75V Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS