MOR01SJ0304A10
MFR.Part #
MOR01SJ0304A10
JLCPCB Part #
C110637
Package
Plugin,D3.5xL9.5mm
Description
-700ppm/℃~0ppm/℃ 1W 300kΩ 350V Metal Oxide Film Resistor ±5% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS