PS0707F1600T5E
MFR.Part #
PS0707F1600T5E
JLCPCB Part #
C2785962
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS