CFR02SJ0364AA0
MFR.Part #
CFR02SJ0364AA0
JLCPCB Part #
C70862
Description
-700ppm/℃~0ppm/℃ 2W 360kΩ 500V Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS