0805W8F110LT5E
MFR.Part #
0805W8F110LT5E
JLCPCB Part #
C2908110
Description
-55℃~+155℃ 110mΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS