1206W4J051JT5E
MFR.Part #
1206W4J051JT5E
JLCPCB Part #
C29247
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS