PS05W3F6204T5E
Extended
- Manufacturer
- UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
- MFR.Part #
- PS05W3F6204T5E
- JLCPCB Part #
- C2785375
- Package
- 0805
- Description
- -55℃~+155℃ 150V 333mW 6.2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS