RK73H2ATTD4700D
MFR.Part #
RK73H2ATTD4700D
JLCPCB Part #
C2579046
Description
-55℃~+155℃ 250mW 470Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS